Planowanie aktywności

 

 

 Informacje, zapowiedzi naszych działań, aktywności i najbliższe plany

 

 W ramach kampanii społecznej TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA będziemy prowadzić spotkanie pt. "5 języków małżeństwa" w Starogardzie Gdańskim. Organizatorem jest Stowarzyszenie Straogardzkie Rodziny. Zapraszamy chętnych do udziału w Walentykowej kolacji i konferencji w dniu 14. 02.2019.

Informacje i zapisy na stronie FB STOWARZYSZENIE STAROGARDZKIE RODZINY.

 

 

 


 

 

 

 

 


 

  Uśmiech dla Afryki  

Akcja dobiega końca.

 

 

 

Projekt Radość Afryki realizowany jest przez Stowarzyszenie „Koinonia Jan Chrzciciel” jako działania charytatywne i edukacyjne na rzecz dzieci i społeczności w RPA.W ramach Projektu Radość Afryki powstała szeroka akcja pomocowo-edukacyjna UŚMIECH DLA AFRYKI, który realizowany jest między innymi poprzez zbiórkę szczoteczek i past do zębów dla dzieci z RPA. Akcja jest promowana w placówkach oświatowych, w Towarzystwie Ortodontycznym i wszędzie tam, gdzie znajdą się chętni do włączenia się w pomoc dzieciom z RPA. 

W Elblągu partnerem akcji jest Fundacja Kierunek Rodzina. Pełnimy rolę koordynatora w zbiórce rzeczy i wysyłamy je do Wrocławia, gdzie wolontariusze zaangażowani w projekcie Radość Afryki przygotowują zebrane rzeczy i jadą z nimi do RPA.

 

 

We wszelkich organizacyjnych sprawach prosimy o kontakt z nami: Mariola Malkiewicz tel. 503553448.

  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje o akcji dostępne na fb: www.facebook.com/Radość-Afryki-449510412121646/
 


 

 

Oferta Poradnictwa

W ramach poradnictwa małżeńskiego i rodzinnego zapraszamy do naszego biura Ul. Związku Jaszczurczego 17 / pok. 110 / Ip. Prosimy umawiać się telefonicznie : 50906443 ; 503553448. Chętnie poświęcimy Państwu czas przy kawce w dobrej atmosferze.

Zakres: komunikacja małżeńska, rodzinna; pokonywanie konfliktów, kryzysów; pokonywanie różnic osobowościowych w małżeństwie; harmonia ról w małżeństwie;  dom - odpoczynek i obowiązki; problemy związane z wychowaniem dzieci. Pomagamy  w dotarciu do specjalistów z różnych dziedzin.

 


 

Biuro Fundacji

 - biuro jest nie tylko miejscem kontaktu z nami, pełni też rolę dobrego miejsca do spotkania i rozmowy dla osób zainteresowanych naszymi działaniami, współpracą lub po prostu zwykłą rozmową przy herbacie.

ZAPRASZAMY

 

Elbląg ul. Związku Jaszczurczego 17 / pokój nr 110/ Ipiętro

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny !!!!!

Charakter pracy Fundacji nie jest etatowy. Nasza praca nie polega jedynie na obowiązkach administracyjnych, w związku z tym, pewniej jest umawiać się na spotkanie telefonicznie. 

Tel. 509054443 ;  503553448