Planowanie aktywności

 

 

 Informacje, zapowiedzi naszych działań, aktywności i najbliższe plany

 

 W ramach kampanii społecznej TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA będziemy prowadzić spotkanie pt. "5 języków miłości" w Starogardzie Gdańskim. Organizatorem jest Stowarzyszenie Straogardzkie Rodziny. Zapraszamy chętnych do udziału w Walentykowej kolacji i konferencji w dniu 14. 02.2019.

Informacje i zapisy na stronie FB STOWARZYSZENIE STAROGARDZKIE RODZINY.

 


         

Tegoroczne marcowe spotkanie dla Pań przy współudziale Marioli Malkiewicz odbędzie się w Starogardzie Gdańskim.

Udział w spotkaniu należy potwierdzić mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub tel. 508444399 .

 Koszt spotkania to 15zł. Termin zgłoszenia do 15 marca.

W przerwie spotkania poczęstunek i czas na rozmowy.

Konferencję tematyczną poprowadzi Mariola Malkiewicz.

Będzie też czas na praktyczne wskazówki dotyczące zdrowia i urody, ten temat poprowadzi Paulina Kramek.

Serdecznie zapraszamy.

 


 

  Uśmiech dla Afryki  

Akcja dobiega końca.

 

 

 Zbiórka w ramach projektu UŚMIECH DLA AFRYKI zakończona. Serdecznie dziękujemy wszystkim małym darczyńcom i ich rodzicom za udział i zaangażowanie. Dziękujemy Przedszkolom za pomoc. Zebraliśmy ponad 20 kg past i szczoteczek do zębów. Od klasycznych po promocyjne, kolorowe, bajkowe i zabawne. Po zapakowaniu wyślemy je do Wrocławia skąd polecą do Afryki.

 

Informacje o akcji dostępne na fb: www.facebook.com/Radość-Afryki-449510412121646/
 


 

 

Oferta Poradnictwa

W ramach poradnictwa małżeńskiego i rodzinnego zapraszamy do naszego biura Ul. Związku Jaszczurczego 17 / pok. 110 / Ip. Prosimy umawiać się telefonicznie : 50906443 ; 503553448. Chętnie poświęcimy Państwu czas przy kawce w dobrej atmosferze.

Zakres: komunikacja małżeńska, rodzinna; pokonywanie konfliktów, kryzysów; pokonywanie różnic osobowościowych w małżeństwie; harmonia ról w małżeństwie;  dom - odpoczynek i obowiązki; problemy związane z wychowaniem dzieci. Pomagamy  w dotarciu do specjalistów z różnych dziedzin.

 


 

Biuro Fundacji

 - biuro jest nie tylko miejscem kontaktu z nami, pełni też rolę dobrego miejsca do spotkania i rozmowy dla osób zainteresowanych naszymi działaniami, współpracą lub po prostu zwykłą rozmową przy herbacie.

ZAPRASZAMY

 

Elbląg ul. Związku Jaszczurczego 17 / pokój nr 110/ Ipiętro

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny !!!!!

Charakter pracy Fundacji nie jest etatowy. Nasza praca nie polega jedynie na obowiązkach administracyjnych, w związku z tym, pewniej jest umawiać się na spotkanie telefonicznie. 

Tel. 509054443 ;  503553448